Кошик
87 відгуків
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
+380953267272
+380953267272
+380973267272
Измерительный и металлорежущий инструмент

Штангенциркулі цифрові ШЦЦ ГОСТ 166-89

Зручність та оперативність вимірювань забезпечить штангенциркуль електронний. Передача замірів на цифровий дисплей відбувається за допомогою коліщатка, яке приходить в рух при зміщенні губок вимірювального інструменту. При цьому забезпечується точність вимірювання до 0,01 мм Достатньо придбати електронний штангенциркуль, щоб забути про необхідність поєднувати позначки на нониусной шкалою при кожному вимірюванні.

Штангенциркуль електронний цифровий дозволяє провести вимірювання значно швидше при збереженні високої точності одержуваних даних. Це особливо важливо в умовах потокових вимірювань, наприклад, у відділі технічного контролю та/або при постійному тестуванні партій виробничої продукції. Штангенциркуль з циферблатом — сучасний вимірювальний інструмент, заслужено користується високою популярністю.

У нашому інтернет-магазині можна купити цифровий штангенциркуль за найвигіднішими цінами. В асортименті моделі з глибиноміром або без нього.

Штангенциркулі цифрові (електронні)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: